Zakres działalności

Co może zaoferować CON-BUD Piotr Bednarek? Nasza pracownia projektowa może zaoferować usługi kompleksowego projektowania budynków oraz konstrukcji budowlanych. We własnym zakresie zajmujemy się projektowaniem architektonicznym i konstrukcyjnym. Aby zapewnić właściwą zawartość i jakość naszych projektów współpracujemy z rzeczoznawcami i projektantami innych jednostek projektowych. Zapewniamy zwłaszcza wymagane opracowanie projektów branży instalacji sanitarnej, elektrycznej, drogowej. Projekty opracowujemy zespołowo. 

Projekty budowlane i wykonawcze:
Projektowanie, model konstrukcji budynku

– budynków: biurowego, usługowego, magazynowego
– obiektów przemysłowych, gospodarczych, garażowych, rolniczych
– budynku mieszkalnego jednorodzinnego (projekt indywidualny lub adaptacja)
– budynku mieszkalnego wielorodzinnego
– niektórych budowli
– rozbudowy lub przebudowy obiektu budowlanego

^ konstrukcji budowlanych
^ wielobranżowe architektoniczno-budowlane
^ wykonawcze
^ koncepcje projektowe
^ obliczenia statyczne i stanów konstrukcji budowlanych

Pracownia pomaga w uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy lub uzyskuje w imieniu inwestora wszystkie wymagane formalności włącznie z pozwoleniem na budowę albo zgłoszeniem. Mapa do celów projektowych może być wykonana przez współpracującego z nami geodetę, zaś opinia geotechniczna (badanie gruntu) przez sprawdzoną firmę geotechniczną.

Projektowane przez nas budynki są nowoczesne, energooszczędne i użyteczne. Dokładamy wszelkich starań aby projektowane przez nas obiekty spełniały wymagania klienta.

Wykonujemy oceny, opinie i ekspertyzy techniczne.

Nasz projektant wykonuje funkcję inspektora nadzoru autorskiego na życzenie inwestora lub gdy jest nałożony taki obowiązek w decyzji o pozwoleniu na budowę. 

Posiadamy niezbędne uprawnienia wykonawcze w zakresie architektury i konstrukcjiNa Twoje życzenie, zwłaszcza dla zaprojektowanego przez nas obiektu, będziemy pełnić funkcję kierownika budowy (dot. mniejszych budów).

Jeśli w związku z budową zagubisz się w gąszczu przepisów takich, jak Prawo budowlane, ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, normy budowlane albo staniesz wobec trudności, które wydają się niemożliwe do rozwiązania, proponuję z naszej strony doradztwo techniczne oraz w zakresie zagadnień prawnych

Posiadamy profesjonalne oprogramowanie umożliwiające projektowanie w 2D i 3D z wykorzystaniem technologii BIM, tj. Revit, Allplan, Auto-CAD, Robot Structural Analisis, ASD, BIK, RM-Win, Master, Expert i program Plato.

Obszar działalności obejmuje Poznań i okolice, teren woj. wielkopolskiego oraz zachodniej i centralnej Polski. Nie wykluczamy jednak wykonywania projektów na pozostałym obszarze naszego kraju.

Ceny ustalamy indywidualnie w odpowiedzi na zapytanie. Cena za projekt standardowo nie obejmuje nadzoru autorskiego. Cena zależy od danego obiektu i zakresu zlecenia. Staramy się aby była atrakcyjna.

Napisz e-mail z zapytaniem.  Odpowiemy, doradzimy, wyjaśnimy i pomożemy w razie potrzeby. Dobry plan to podstawa. Nie zwlekaj, jest dobra pogoda na budowanie!

loading